ICE Clinic

KOSMETOLOGIA

iBelle DETOX

Podstawowy program dedykowany w projekcie iBelle po raz pierwszy w Polsce zapewniający zdrową, piękną, lśniąca skórę. Program detoksykacji skóry jest podstawą oczyszczania skóry twarzy.

iBelle Hydro

Podstawowy program dedykowany w projekcie iBelle po raz pierwszy w Polsce zapewniający długotrwałe efekty nawilżające, naprawa komórek skóry i uzyskanie wyglądu młodzieńczej skóry.

iBelle Whitening

Podstawowy program dedykowany w projekcie iBelle po raz pierwszy w Polsce zapewniający długotrwałe efekty rozjaśnienia i naprawy komórek skóry twarzy.

iBelle Whitening

Podstawowy program dedykowany w projekcie iBelle po raz pierwszy w Polsce zapewniający długotrwałe efekty rozjaśnienia i naprawy komórek skóry twarzy.

Geneo+ 3w1

Efekt Geneo™ powstaje po połączeniu na powierzchni skóry opatentowanej przez Pollogen kapsułki Caqsugen (Skin Lightening lub Skin rejuvenation) i żelu bogatego w składniki odżywcze(NeeBright™ lub NeeRevive™). Geneo™ inicjuje skuteczne oczyszczanie i złuszczanie skóry.

Peeling medyczny

Peeling medyczny jest doskonały dla osób w każdym wieku. Reguluje skórę i ściąga pory nastolatkom, pomaga zachować gładką i promienną cerę dwudziestolatkom, po trzydziestce poprawia odcień i ujednolica kolor skóry oraz pozwala na ekspresową odnowę skóry dojrzałej.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa (lub inaczej: iniekcyjna) jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na dostarczaniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, takich jak witaminy, aminokwasy, mikroelementy czy peptydy biomimetyczne.

Mezoterapia bezigłowa

Jest to nowoczesna metoda zabiegowa , która poprzez skojarzone działanie elektroporacji i ultradźwięków umożliwia bardzo głębokie i równomierne wnikanie substancji aktywnych w skórę. Jest to zabieg, który jest alternatywą dla tradycyjnej mezoterapii igłowej wykonywanej przez lekarzy

Hydrabrazja

Hydrabrazja często bywa nazywana mikrodermabrazją wodną. Oczyszczanie i złuszczanie skóry następuje pod wpływem soli fizjologicznej pod ciśnieniem indywidualnie dobranym do rodzaju skóry. Złuszczenie zrogowaciałych warstw skóry znakomicie odświeża zmęczoną cerę i przywraca jej promienny wygląd.

Kawitacja

To oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej, wzbogaconej o mikromasaż, który poprawia mikrokrążenie i dotlenienie komórkowe oraz zwiększa penetrację substancji aktywnych w głąb skóry. Pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowatych, pozbycie się zaskórników, wągrów i bakterii

Mikrodermabrazja

W systemie do mikrodermabrazji diamentowej DiamondTome odbywa się to przez polerowanie skóry końcówkami z warstw z naturalnego diamentu i usuwanie górnych warstw naskórka pod ciśnieniem. Usunięcie powierzchniowych warstw skórnych powoduje zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny, stymuluje naturalny wzrost nowej tkanki, która zastępuje tkankę usuniętą

UMÓW WIZYTĘ