O nas

Medical Beauty Academy jest centrum szkoleniowym oraz kontynuatorem projektu „Klucz do piękna”. Pomagamy naszym klientom zrealizować własne cele biznesowe dostarczając im urządzenia oraz wiedzę na temat budowania swojej firmy oraz marki w sieci. Naszym celem jest także edukacja specjalistyczna w zakresie doboru i zastosowania technologii oraz wykonywania zabiegów stosowanych w kosmetologii, medycynie estetycznej i branży beauty. Zapraszamy do współpracy najlepszych ekspertów.

Ciągle doskonalimy naszą ofertę. Jesteśmy także otwarci na klientów indywidualnych dla których jako pierwsi w Polsce w naszym studio Sekret Piękna stworzyliśmy holistyczną ofertę nowoczesnej diagnostyki skóry z zastosowaniem skanerów 3D i sztucznej inteligencji wspierającej pracę kosmetologów i wizażystów, którzy w naszym studio wykonują różnorodne usługi. Dotychczasowe wieloletnie doświadczenie, gruntowna wiedza i powszechne uznanie wśród gwiazd i branżowych ekspertów potwierdzają, że kompetencje naszego zespołu są równie potężne, co nasza pasja. Nasze drzwi są otwarte dla wszystkich, którzy tak jak my wiedzą, że dobre zdrowie i piękno potrafi całkiem odmienić życie.

Medical Beauty Academy jest placówką kształcenia ustawicznego wpisaną do ewidencji szkół i placówek niepublicznych pod numerem 1186 K.

Napisz do nas