ICE Clinic

NASZ ZESPÓŁ

Karol Szczygieł

Licencjonowany fizjoterapeuta oraz dyplomowany masażysta. Przez 3 lata pracował jako rehabilitant w jednym z krakowskich prywatnych gabinetów ortopedycznych. Wykonywał zabiegi z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii, ćwiczeń korekcyjnych, terapii manualnej oraz masaży leczniczych. Od najmłodszych lat pasjonuje się sportem, trenował m.in. judo, akrobatykę sportową oraz biegi długodystansowe i średniodystansowe. Hobbistycznie uprawia sporty siłowe oraz kalistenikę. Karol uważa, że z holistycznego punktu widzenia masaż jest najlepszą formą regeneracji dla ciała i umysłu. Z dotychczasowego doświadczenia zawodowego wie, że uśmiech zadowolonego pacjenta jest dla niego największą nobilitacją i przynosi ogromną satysfakcję.

Paulina Szlachetko

Kontynuuje naukę w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie. Specjalizuje się w pielęgnacji skór problematycznych oraz profilaktyce anty-aging. Do każdego podchodzi indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem. Cały czas poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach.

Lek. med. Ewa Kopycińska

Ukończyła Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego z wyróżnieniem. Zajmuje się leczeniem chorób skóry u dzieci i dorosłych, dermoskopową oceną znamion barwnikowych, wczesnym rozpoznawaniem i leczeniem nowotworów skóry, dermatochirurgią, laseroterapią, kriochirurgią oraz medycyną estetyczną. Wykorzystuje wiedzę i doświadczenie z obszaru dermatologii podczas wykonywania zabiegów medycyny estetycznej, co przekłada się na ich bezpieczeństwo i doskonałe efekty. Ma duże doświadczenie w zastosowaniu toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego, ponadto w mezoterapii, lipolizie, peelingach medycznych oraz w laseroterapii. Wykonuje jedynie te zabiegi medycyny estetycznej, które dają sprawdzone efekty i są przebadane naukowo. Preferuje zabiegi pozwalające wydobyć piękno twarzy z zachowaniem naturalnego wyglądu i harmonii.

Aleksandra Kowalczuk

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W trakcie studiów odbyła staże zawodowe w renomowanych zagranicznych placówkach medycznych, w tym we Włoszech, na Universita degli Studi di Roma Tor Vergata oraz w Rosji, na Northern State Medical University. Jest współautorką licznych prac naukowych poświęconych zagadnieniom m.in. schorzeń ginekologicznych oraz zmian hormonalnych w otyłości olbrzymiej. Sukcesywnie podwyższa swoje kwalifikacje zawodowe poprzez czynne uczestnictwo w krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych oraz specjalistycznych szkoleniach. Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Posiada potwierdzone certyfikatami uprawnienia do przeprowadzania zabiegów z wykorzystaniem systemów laserowych – lasera ablacyjnego CO2 MedArt Frx, lasera Q-Switch, lasera Picosekundowego, systemu skoncentrowanych fal ultradźwiękowych Ulthera (HIFU), zabiegów z zastosowaniem generatora plazmy (Plasmage), jak również lasera Ultra Plus VPL i karboksytarapii.