ICE Clinic

NASZ ZESPÓŁ

Lek. med. Robert Skibiński

Brał udział w szkoleniach oraz współtworzył kursy specjalistyczne z zakresu plastyki powłok oraz uczestniczył w kursach dotyczących wykonywania mezoterapii igłowej, stosowania wypełniaczy z kwasem hialuronowym, redukcji zmarszczek toksyną botulinową, stosowania osocza bogatopłytkowego, leczenia nadpotliwości, wypadania włosów i łysienia męskiego. Przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej, takie jak: usuwanie znamion, plastyka powłok brzusznych, usuwanie blizn, usuwanie zmian skórnych, korekta blizn potrądzikowych, lifting wolumetryczny, lifting “wampirzy” – osocze bogatopłytkowe PRP i IPRF, redukcja zmarszczek toksyną botulinową, wypełnienie bruzd oraz ubytków tkankowych kwasem hialuronowym, mezoterapia igłowa, nici PDO, niechirurgiczna korekta nosa oraz płatków uszu i skóry dłoni.

Karol Szczygieł

Licencjonowany fizjoterapeuta oraz dyplomowany masażysta. Przez 3 lata pracował jako rehabilitant w jednym z krakowskich prywatnych gabinetów ortopedycznych. Wykonywał zabiegi z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii, ćwiczeń korekcyjnych, terapii manualnej oraz masaży leczniczych. Od najmłodszych lat pasjonuje się sportem, trenował m.in. judo, akrobatykę sportową oraz biegi długodystansowe i średniodystansowe. Hobbistycznie uprawia sporty siłowe oraz kalistenikę. Karol uważa, że z holistycznego punktu widzenia masaż jest najlepszą formą regeneracji dla ciała i umysłu. Z dotychczasowego doświadczenia zawodowego wie, że uśmiech zadowolonego pacjenta jest dla niego największą nobilitacją i przynosi ogromną satysfakcję.

Lek. med. Sylwia Gara

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej Dla Lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w 2015r. Obecnie pracuje w Klinice Onkologii w Centrum Onkologii w Krakowie. Medycyną Estetyczną zajmuje się od 2015r. Brała udział w licznych szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging, zastosowania kwasu hialuronowego, botoxu, mezoterapii, osocza bogatopłytkowego, karboksyterapii oraz laserów w zaawansowanych zabiegach medycyny estetycznej. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w kursach, kongresach, szkoleniach i konferencjach branżowych.

Izabela Nowak

Kontynuuje naukę w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie. Specjalizuje się w pielęgnacji skór problematycznych oraz profilaktyce anty-aging. Do każdego podchodzi indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem. Cały czas poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach.

Dominika Kowalik

Studia magisterskie ukończyła na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej realizując specjalność kliniczną i neuropsychologię. Uczestniczy w czteroletniej Szkole Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej Uniwersytetu SWPS. Trener Biofeedback EEG I stopnia. Doświadczenie zdobywała podczas pracy z pacjentami z zaburzeniami rozwojowymi, chorobami neurodegeneracyjnymi, z mutyzmem oraz z ich rodzinami w Centrum Edukacji i Wspomagania w Rozwoju Dziecka Insignis w Lublinie oraz w Przedszkolu dla Dzieci z Autyzmem w Krakowie. Kompetencje diagnostyczne i terapeutyczne rozwijała podczas stażów m. in.: na Oddziale Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, na Oddziale Neurologicznym w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Lublinie, w Fundacji Alpha w Lublinie, podczas Turnusów terapeutyczno-rehabilitacyjnych dla dzieci i młodzieży z autyzmem i z Zespołem Aspergera. Pracuje w podkrakowskiej szkole, gdzie prowadzi indywidualne i grupowe zajęcia terapeutyczne dla dzieci i ich rodzin oraz w Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Krakowie. W ramach podnoszenia swoich kwalifikacji czynnie uczestniczy w konferencjach naukowo- szkoleniowych oraz kursach i szkoleniach.

Lek. med. Ewa Kopycińska

Ukończyła Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego z wyróżnieniem. Zajmuje się leczeniem chorób skóry u dzieci i dorosłych, dermoskopową oceną znamion barwnikowych, wczesnym rozpoznawaniem i leczeniem nowotworów skóry, dermatochirurgią, laseroterapią, kriochirurgią oraz medycyną estetyczną. Wykorzystuje wiedzę i doświadczenie z obszaru dermatologii podczas wykonywania zabiegów medycyny estetycznej, co przekłada się na ich bezpieczeństwo i doskonałe efekty. Ma duże doświadczenie w zastosowaniu toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego, ponadto w mezoterapii, lipolizie, peelingach medycznych oraz w laseroterapii. Wykonuje jedynie te zabiegi medycyny estetycznej, które dają sprawdzone efekty i są przebadane naukowo. Preferuje zabiegi pozwalające wydobyć piękno twarzy z zachowaniem naturalnego wyglądu i harmonii.

Aleksandra Kowalczuk

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W trakcie studiów odbyła staże zawodowe w renomowanych zagranicznych placówkach medycznych, w tym we Włoszech, na Universita degli Studi di Roma Tor Vergata oraz w Rosji, na Northern State Medical University. Jest współautorką licznych prac naukowych poświęconych zagadnieniom m.in. schorzeń ginekologicznych oraz zmian hormonalnych w otyłości olbrzymiej. Sukcesywnie podwyższa swoje kwalifikacje zawodowe poprzez czynne uczestnictwo w krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych oraz specjalistycznych szkoleniach. Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Posiada potwierdzone certyfikatami uprawnienia do przeprowadzania zabiegów z wykorzystaniem systemów laserowych – lasera ablacyjnego CO2 MedArt Frx, lasera Q-Switch, lasera Picosekundowego, systemu skoncentrowanych fal ultradźwiękowych Ulthera (HIFU), zabiegów z zastosowaniem generatora plazmy (Plasmage), jak również lasera Ultra Plus VPL i karboksytarapii.

mgr Paulina Ihantowicz

Dietetyk ze specjalnością dietetyki klinicznej oraz sportowej. Ukończyła studia licencjackie i magisterskie na kierunku Dietetyka w Collegium Medicum UMK Bydgoszcz. Dodatkowo uzyskała tytuł licencjata na kierunku Administracja Zdrowiem Publicznym. Obecnie studiuje dietetykę funkcjonalną online na uczelni amerykańskiej Functional Medicine University. Od 2017 roku rozpoczęła doktorat z dietetyki. Dietetyka funkcjonalna to jej konik.

Jest szkoleniowcem dla wielu firm zewnętrznych. W IMIcare prowadzi nie tylko pacjentów, ale również szereg autorskich szkoleń i webinariów. Pisze artykuły dla czasopism branżowych. Występuje na najważniejszych wydarzeniach i konferencjach dietetycznych.

Napisała i wydała własne książki: pierwsza to bestseller “Rozszyfruj swoją krew” oraz druga “Autoimmunologia. Podróż po zdrowie”.

Podejmowała ogrom współprac promujących zdrowy styl życia. Była prezesem Stowarzyszenia Propagatorów Zdrowia “Medella” nabierając doświadczenia dietetycznego np. w warsztatach żywieniowych dla dzieci przedszkolnych.

Brała również czynny udział w “Wojewódzkim Programie zapobiegania niedożywieniu, nadwadze i otyłości poprzez poprawę żywienia u dzieci klas 1-3 szkół podstawowych w wieku 6-9 lat”. Brała również udział w akcji „Podróż po zdrowie” współfinansowanej ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskiego w 2014 roku jako dietetyk.

UMÓW WIZYTĘ