ICE Clinic

PIELĘGNACJA CIAŁA

USUWANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ

W dzisiejszych czasach siedzący tryb pracy i życia sprzyja odkładaniu się nadmiernym kilogramom w różnych partiach naszego ciała. Powszechnie panujący trend dążeniu ku pięknu kłóci się z obrazem nadwagi i otyłości.

USUWANIE CELLULITU

Ze względu na powszechność występowania tego schorzenia świat medycyny estetycznej rozpoczął badania mające na celu szczegółowe wyjaśnienie przyczyn powstawania cellulitu, a w konsekwencji zastosowanie odpowiednich, efektywnych terapii, których zadaniem jest jego redukcja i usuwanie.

TERAPIA MANUALNA

Terapia manualna to uznana metoda fizjoterapii – terapeuta uciskając odpowiednie punkty na ciele, dociera do miejsc bolesnych i przywraca równowagę mięśniową. Terapia manualna to forma masażu stosowana w leczeniu dolegliwości kręgosłupa i stawów.

DIETOTERAPIA

Dietetycy w IMIcare rozwiązali już wiele problemów. Przygotowują i dostosowują odpowiednie diety indywidualnie do potrzeb i stylu życia pacjentów. W łatwy i przyjemny sposób radzą jak wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe.

MEDYCYNA FUNKCJONALNA

Medycyna funkcjonalna to nowoczesne podejście wpisujące się w nurt science based medicine. Opieramy się na aktualnych badaniach naukowych i choć sięgamy po wyciągi z ziół i naturalne suplementy, daleko nam do medycyny chińskiej czy ziołolecznictwa