ICE Clinic

LECZENIE SKÓRY

DIAGNOZOWANIE SKÓRY

Istnieje wiele problemów chorobowych, które odzwierciedlają się w skórze. Diagnostyka chorób skóry jest prowadzona przez lekarzy dermatologów, a w razie potrzeby także innych specjalistów takich jak: endokrynolog, angiolog, chirurg plastyczny czy kosmetolog.

ODMŁADZANIE SKÓRY

Odmładzanie skóry i usuwanie zmarszczek pozwala na natychmiastowe odzyskanie młodzieńczego wyglądu, dzięki któremu każdy pacjent poczuje się zdecydowanie lepiej. Odmładzanie może odbywać się poprzez zastosowanie najróżniejszych zabiegów.

USUWANIE BLIZN

Usuwanie blizn jest obecnie bardzo skuteczne. Blizny znajdujące się na ciele człowieka stanowią nie tylko defekt czysto estetyczny, ale są również ogromnym problemem dla osób, które je posiadają. Blizny pourazowe, pooperacyjne czy potrądzikowe stanowią ogromny dyskomfort psychiczny dla posiadających je pacjentów.

USUWANIE PIGMENTU

Uważasz swój trwały makijaż za nieudany? A może już Ci się znudził i marzysz o czymś innym? Dziś to nie problem. Permanentny makijaż można usunąć bezboleśnie z wykorzystaniem nowoczesnych metod, jakie proponuje medycyna estetyczna.

USUWANIE TATUAŻU

Choć teoretycznie tatuaż jest permanentnym rysunkiem, dzięki najnowszym technologiom istnieje możliwość jego usunięcia i to bez konieczności poddawania się operacji. Zastosowanie lasera jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, którym wykonane tatuaże już się znudziły lub po prostu zaczęły wyglądać nieestetycznie.

USUWANIE WŁOSÓW

Pozbywanie się zbędnego owłosienia za pomocą lasera to bezinwazyjna metoda depilacji. Zabieg ten nie powoduje uszkodzeń czy podrażnień skóry, może więc być wykonywany nawet w tak wrażliwych miejscach jak pachy, strefa bikini czy górna warga.

LECZENIE TRĄDZIKU

Trądzik jest to przewlekła choroba gruczołów łojowych. Zmiany występują na twarzy, plecach i klatce piersiowej w charakterze niezapalnym (zaskórniki), zapalnym (grudki i krosty) oraz wykwitów zejściowych (przebarwienia, blizny).